• Tüm Kategoriler
  • GENERAL PAS SÖKÜCÜ VE YAĞLAYICI SPREY (500ml.) (GENERAL LABORATORIES) (RUST REMOVER SPRAY)

   Görsel 1
   Görsel 2
   Start Puan : 48.460
   Fiyat:
   57,18 TL
   Havale / EFT:
   56,04 TL
   5,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   ModelANTI-RUST (PAS SÖKÜCÜ) - 82114123
   Kullanım YerleriPAS SÖKÜCÜ SPREY - YAĞLAYICI SPREY - RUST REMOVER SPRAY 500ml.
   Teknik Özellikler 1Okside olmuş ve birbirine kaynamış yüzeylerin demontajında veya makine elemanlarının pas oluşumuna karşı korunmasında kullanılır.Düşük moleküler ağırlıklı bileşenlerden oluşur.Üstün nüfuz etme özelliğine sahip çok amaçlı bir üründür.
   Teknik Özellikler 2Tüm paslanmış cıvata, somun, kaplın, menteşe, kilit, motosiklet parçaları, endüstriyel ekipmamları çözer.Sulu ve nemli ortamların zararlı etkilerine karşı mükemmel koruma sağlar.Yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanınız.
   Teknik Özellikler 3Çevreye zarar vermeyen ozonla dost itici gaz içerir.Göz ve deri ile temasından kaçınınız, gözer veya deriye geldiği taktirde bol su ile yıkayınız.Kutuyu delmeyiniz, kutu bitse bile ateşe atmayınız.Açık alevli ortamlarda sıkmayınız.Uzun süre teneffüs etmeyiniz.
   İçindekilerKullanım Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız.Sprey kutu ile birlikte verilen kırmızı boruyu aktüatöre takınız.Spreyi 10-20 cm uzaktan paslı yüzeylerin üzerine sıkınız.Nüfuz etmesini ve pasın sökülüp geveşemesini bekleyiniz.Çok paslı alanlarda işlemi birkaç kez tekrarlayınız.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduAB TM KS GNANTIRUST
   MarkaGENERAL
   Stok DurumuVar
   82114123

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.