• Tüm Kategoriler
  • Gigabyte B450M-H B450 AM4 DDR4 3600MHZ

   Görsel 1
   Start Puan : 876.200
   Fiyat:
   1.145,26 TL
   İndirimli Fiyat (%9,7) :
   1.033,92 TL
   Kazancınız 111,34 TL
   Havale / EFT:
   1.013,24 TL
   183,52 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   1

   Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler


   Gigabyte B450M HGIGABYTE Oyun LAN ve Bant Genişliği Yönetimi, PCIe Jen3 x4 M.2, 7 renk RGB LED Şeritler ve Anti-Kükürt Direnç Tasarımı ile AMD B450 Ultra Durable Anakart
   • Radeon ™ Vega Grafikli AMD 3.Nesil Ryzen ™ / 2.Nesil Ryzen ™ / 1.Nesil Ryzen ™ / 2.Nesil Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcili 1.Nesil Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcili Athlon ™
   • Çift Kanallı Non-ECC Sınırlandırılmamış DDR4, 2 DIMM
   • Çoklu Ekran için HDMI, DVI-D, D-sub Portları
   • PCIe NVMe ve SATA mod desteği ile Ultra Hızlı PCIe Jen3 x4 M.2
   • Bant Genişliği Yönetimi ile GIGABYTE Exclusive 8118 Oyun LAN
   • RGB Fusion, 7 Renkli RGB LED Şeritleri destekler
   • Yüksek Kaliteli Ses Kondansatörleri ve Ses Gürültüsü Koruma Tasarımı
   • Smart Fan 5 özelliği ile 5 adet Sıcaklık Sensörü ve 2 adet Hibrit Fan Başlığı
   • EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları


   AMD RYZEN 3000 Serisi İşlemciler İçin HazırGIGABYTE AM4 anakartlar, en yeni AMD Ryzen ™ 3000 İşlemcileri desteklemeye hazırdır ve AMD Ryzen ™ 2000 ve 1000 İşlemcilerle geriye dönük olarak uyumludur. PCIe / bellek yuvaları için Ultra Durable ™ Zırh, belirli kartlardaki USB Type-C ™ arabirimleri, rafine ses kalitesi, yüksek hızlı Ethernet ve en son standart WIFI tasarımı, GIGABYTE AM4 anakartlar gibi GIGABYTE AM4 anakartlarındaki zengin özellik listesi ile en iyi AMD platform sistemlerini oluşturmak isteyen kullanıcılar için mükemmeldir.


   AMD StoreMI TeknolojisiGIGABYTE 400 serisi anakartlar, PC'nizin potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile en üst düzeye çıkarır. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans için veri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.

   AMD StoreMI'nin avantajları:
   • PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
   • Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
   • Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
   • Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme

   NVMe PCIe Gen3 x4 80mm M.2 ile Hızlı Dahili Depolama (32 Gb / s'ye kadar)GIGABYTE M.2 çözümü, M.2 SSD aygıtları için hem PCIe hem de SATA arabirimleri * için çok daha hızlı depolama performansı ve desteği sunar.   Ayrıcalıklı Realtek 8118 Oyun LAN / Otomatik Bant Genişliği Atama ile Yüksek Hızlı Gigabit LANRealtek 8118 LAN, oyun veya uygulamanın en yüksek ağ önceliğini sağlamak için otomatik bant genişliği tahsisine sahip oyun oyuncuları için yüksek performanslı ve kolay bir ağ yongasıdır. Kullanıcılara en kapsamlı özellikleri ve en hızlı ve en sorunsuz İnternet deneyimini sunar.


   Smart Fan 5Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
   • 5 Sıcaklık Sensörleri
   • 2 Fan Pin Başlığı
   • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrid Fan Başlıklarına Yükseltildi
   • Birlikte Çalıştırılabilir Fanlar ve Sensörler
   • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü


   Fan Stop - Smart Fan Kontrol TasarımıFan sessizliğini sağlayın. Fan Durması ile sıcaklıklar belirlenen bir eşiğin altına düştüğünde tüm fanların tamamen durması için tarama yapar. Hangi sensörün hangi sıcaklıkta taramasına bağlı olarak hangi fan duracak ve-hepsi sizin isteğinize göre kişiselleştirilebilir.   Hibrit Fan Pin Bağlantı BaşlığıSıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Smart Fan 5, Hibrid Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz.

   Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.


   Yeni Smart Fan 5 YazılımıSistem kullanım tercihlerinize uyacak şekilde Sessizden Tam Hızlı'ya kadar farklı modlardan birini seçin.

   Her fan veya pompa için, tetikleme eşiklerini ve karşılık gelen fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.


   Sürükleyici VR Oyun DeneyimiGigabyte Gaming Anakartlar, sanal gerçekliğinizi gerçek gerçekliğiniz gibi hissettirmek için en iyi özellikleri sunar. NVMe gibi teknolojiler, M.2 veya U.2 ile desteklenir ve daha ağır ekran kartları için bir parça metal korumaya sahiptir. Gigabyte Gaming'in yolculuğunuzu VR'de başlatmanız için gereken araçlara sahip olduğu aşikar.
   • VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.
   • Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.


   RGB Renkli Işık Şeritlerini 7 Renkte DesteklerHarici RGB ışık şeridini aydınlatmak için istediğiniz rengi seçerek bir sonraki bilgisayar teçhizatınızı beğeninize göre kişiselleştirin. Sistem görünümünüzü benzersiz kılmak için toplam 7 renk mevcuttur!


   İleri Teknoloji Ses KapasitörleriGIGABYTE anakartlar üst düzey ses kapasitörleri kullanır. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlük ve yüksek kaliteli ses sunmaya yardımcı olur.


   Ses Gürültü KorumasıGIGABYTE anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB seviyesindeki potansiyel gürültü kirliliğinden ayıran bir ses gürültü koruyucusuna sahiptir.


   Sektörün Öncü Statik Elektrik ve Aşırı Gerilim KorumasıGIGABYTE anakartlar, geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç seviyelerinin 3 katına kadar IC'ler kullanır. Bu, anakartın ve bileşenlerinin statik elektriğin yol açabileceği olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur. GIGABYTE anakartlar ayrıca anakartınızı ve PC'nizi meydana gelebilecek herhangi bir güç dağıtımından koruyan ve bilgisayarınızın düzensiz ve tutarsız herhangi bir güç dağıtımıyla başa çıkmasını sağlamaya yardımcı olan özel anti-dalgalanma IC'lerine sahiptir.   Kükürtlenmeye Karşı Koruma BaşladıHavadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.   Nem Korumalı Cam Kumaş PCBPC' niz için havadaki nemden daha zararlı bir madde bulamazsınız. GIGABYTE 9. seri anakartlar, yeni Cam Kumaş PCB tekonolojisi sayesinde bu tarz nem ve rutubet emme durumlarına karşın anakartınızı koruma altına almaktadır. Cam Kumaş PCB tekonolojisi, yeni bir PCB materyali kullanmaktadır. Bu materyal anakartınız üzerindeki nem bazlı deformelere karşın bilgisayarınızı eski PCB korumalarından daha iyi korumaktadır.
   Yüksek Sıcaklık Koruması Düşük RDS (on) MOSFET TasarımlarıGIGABYTE anakartlar (on) MOSFET Düşük RDS kullanırlar, bununla gereksiz olan ısı dağıtımı sayesinde enerji israfını azaltır. Tüm bunlar maddi enerji tasarrufu tutarıdır, son kullanıcıların yararınadır ve tüm bunları sistem performansını etkilemeden yapar.   BIOS
   • Yeni Kullanıcı Arayüzü: Tüm yeni KOLAY MOD, CPU saati, Bellek, Depolama, Fan gibi önemli donanım bilgilerini bir sayfada gösterir.
   • Favorilerim: Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.
   • Depolama Bilgileri: SATA, PCIE ve M.2 arayüzü dahil her türlü depolama bilgisini göster.
   • Değişiklikler: Biyografileri kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.
   • Sezgisel Yük Hattı Eğrisi: Her yük hattı kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterin.

   Uygulama MerkeziGIGABYTE APP CENTER, tüm GIGABYTE MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP CENTER'dan yüklemek istediğiniz herhangi bir yardımcı programı seçebilir, istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.   EasyTuneGIGABYTE'ın EasyTune ™, kullanıcıların sistem ayarlarında ince ayar yapmasına veya Windows ortamında sistem ve bellek saatlerini ve voltajlarını ayarlamasına olanak tanıyan basit ve kullanımı kolay bir arayüzdür. Smart Quick Boost ile, sisteminize otomatik olarak overclock yapmak için tek bir tıklama yeterlidir ve en çok ihtiyacınız olduğunda ek bir performans artışı sağlar.

   @BIOSGIGABYTE @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve kaygan bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, GIGABYTE sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar


   Sistem Bilgisi GörüntüleyicisiGIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.


   XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu Herzaman, İstediğiniz Yerde OynatınŞimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!   4K Ultra HD Desteği4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden entegre AMD Radeon® Graphics ile 4K destek sağlar.   HDMI - Yeni Jenerasyon Çoklu Media ArayüzüHDMI™ yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI™, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar.Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.


   Teknik Özellikler
   İşlemciAMD Socket AM4, aşağıdakiler için destek: 3.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / 2.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / 1.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / Radeon ™ Vega Grafik işlemcili 2.Nesil AMD Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafikli 1.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / Radeon ™ Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen ™
   YongasetiAMD B450
   Bellek• 32 GB'a kadar sistem belleğini destekleyen 2 x DDR4 DIMM soketi • Çift kanallı bellek mimarisi • DDR4 3600 (OC) / 3466 (OC) / 2933/2667/2400/2133 MHz bellek modülleri desteği • ECC Arabelleğe Alınmamış DIMM 1Rx8 / 2Rx8 bellek modülleri desteği (ECC olmayan modda çalışır) • ECC olmayan arabelleğe alınmamış DIMM 1Rx8 / 2Rx8 / 1Rx16 bellek modülleri için destek • Ekstrem Bellek Profili (XMP) bellek modülleri desteği
   Dahili GrafikTümleşik Grafik İşlemci: 60 Hz'de maksimum 1920x1200 çözünürlüğü destekleyen 1 x D-Sub bağlantı noktası 60 Hz'de maksimum 4096x2160 çözünürlüğü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası (Not) * HDMI 2.0 sürümü ve HDCP 2.2 desteği. (Not) Maksimum paylaşılan bellek 16 GB
   Ses Desteği• Realtek ® ALC887 codec bileşeni • Yüksek Tanımlı Ses • 2/4 / 5.1 / 7.1-kanal * 7.1-kanal ses yapılandırmak için, bir HD ön panel ses modülü kullanmanız ve ses sürücüsü üzerinden çok kanallı ses özelliğini etkinleştirmeniz gerekir. • S / PDIF Çıkışı desteği
   LANRealtek ® GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
   Genişleme Yuvaları• 1 x PCI Express x16 yuvası, x16 hızında çalışır (PCIEX16 yuvası, PCI Express 3.0 standardına uygundur.) • 2 x PCI Express x1 yuvası (PCI Express
   Depolama Arayüzü1 x M.2 konektörü (Soket 3, M anahtarı, tip 2242/2260/2280 SATA ve PCIe x4 / x2 * SSD desteği) * Gerçek destek CPU'ya göre değişebilir. * AMD Athlon ™ serisi / 7.Nesil A serisi veya Athlon ™ X4 APU kullanırken yalnızca M.2 SATA SSD'leri destekler. 4 x SATA 6Gb / s konnektörü RAID 0, RAID 1 ve RAID 10 desteği
   USBYonga seti: Dahili USB başlığı üzerinden 2 x USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktası 6 x USB 2.0 / 1.1 bağlantı noktası (arka panelde 2 bağlantı noktası, dahili USB başlıklarından 4 bağlantı noktası kullanılabilir) İŞLEMCİ: Arka panelde 4 x USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktası
   Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları• 1 x 24 pimli ATX ana güç konnektörü • 1 x 8-pin ATX 12V güç konnektörü • 1 x CPU fan başlığı • 1 x sistem fanı başlığı • 1 x M.2 Soket 3 konektörü • 4 x SATA 6Gb / s konnektörü • 1 x ön panel başlığı • 1 x ön panel ses başlığı • 1 x S / PDIF Çıkış başlığı • 1 x CPU soğutucu LED şerit / RGB LED şerit başlığı • 1 x USB 3.1 Gen 1 başlığı • 2 x USB 2.0 / 1.1 başlığı • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (2x6 pimli, yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için) • 1 x hoparlör başlığı • 1 x Clear CMOS atlama kablosu • 1 x kasaya izinsiz giriş başlığı
   Arka Panel G/Ç• 1 x PS / 2 klavye bağlantı noktası • 1 x PS / 2 fare bağlantı noktası • 1 x D-Sub bağlantı noktası • 1 x HDMI bağlantı noktası • 4 x USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktası • 2 x USB 2.0 / 1.1 bağlantı noktası • 1 x RJ-45 bağlantı noktası • 3 x ses jakı
   G/Ç DenetleyicisiiTE ® I / O Denetleyici Çipi
   Donanım İzleme• Gerilim algılama • Sıcaklık algılama • Fan hızı algılama • Aşırı ısınma uyarısı • Fan arızası uyarısı • Fan hızı kontrolü * Fan hızı kontrol işlevinin desteklenip desteklenmediği, taktığınız soğutucuya bağlıdır.
   BIOS• 1 x 128 Mbit flaş • Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı • PnP 1.0a, DMI
   Diğer Özellikler1. APP Center desteği * APP Center'daki mevcut uygulamalar anakart modeline göre değişebilir. Her uygulamanın desteklenen işlevleri, anakart özelliklerine bağlı olarak da değişebilir. AutoGreen Bulut Istasyonu EasyTune Hızlı Önyükleme Oyunu Boost ON / OFF Şarj RGB Fusion Akıllı Yedekleme Akıllı Klavye Akıllı Anket Sistemi Bilgi Görüntüleyici USB Engelleyici 2. Q-Flash desteği 3. Xpress Kurulum Desteği
   Paket yazılım1. Norton ® Internet Security (OEM sürümü) 2. Realtek ® 8118 Oyun LAN Bant Genişliği Kontrol Yardımcı Programı
   İşletim Sistemi• Windows 10 64 bit desteği • Windows 7 64-bit desteği * Windows 7 64-bit'i desteklemek için bir AMD Pinnacle Ridge ve Summit Ridge CPU kurmalısınız. * Lütfen GIGABYTE'ın web sitesinden
   Form FaktörMikro ATX Form Faktörü; 24,4 cm x 20,5 cm

   Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

   • İşlemci ModeliAMD
   • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
   • YongasetiAMD B450
   • Soket YapısıAM4
   • Ram TipiDDR4 3600 (OC) / 3466 (OC) / 2933/2667/2400/2133 MHz
   • Ram Kapasitesi32GB
   • SATA4x SATA3
   • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
   • M.21 x M.2
   • PCI-E Slot1 x PCI Ekspres x16, 2 x PCI Express x1
   • Ethernet (LAN)Realtek GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
   • HDMI1x HDMI
   • USB4 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0/1.1
   • OverclockVar
   • Wi-FiYok
   • Kasa YapısımATX
   • Garanti24 Ay Garanti
   Diğer Özellikler
   Stok KoduB450M-H
   MarkaGIGABYTE
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.