• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Harddisk

   işlemci tipi

   Ram

   Ekran kartı

   işlemci nesli

   Ssd kapasitesi

   işletim sistemi

   Monitör

   Kullanım amacı

   Yeni Ürünler

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Hazır Sistem Nedir?
   Oyun veya ofis için sunulan hazır sistemler, kullanıcıların taleplerine göre biçimlendirilen toplama bilgisayarlardan oluşur. Hazır sistemler, bilgisayar ürünleri konusunda uzman kişiler tarafından birbiriyle en verimli şekilde çalışacak bilgisayar bileşenlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan çok amaçlı bilgisayarlardır. Sizi tek tek uğraştıracak ve zamanınızı alacak aşamalardan tasarruf etmenizi sağlayan hazır sistemler, istediğiniz her şeyi veren donanımlara sahiptir.
   Hazır Sistem Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
   İşlemci (CPU) Performansı Oyun ve yüksek performans gerektiren işlemler için güçlü işlemci tercihi edilmelidir.
   Ekran Kartı (GPU) oyun ve yoğun grafik işlemleri için güçlü bir ekran kartı tercih edilmelidir. NVIDIA ya da AMD ekran kartları tercih edilebilir.
   RAM ve Depolama Yüksek ram kapasitesi oyun ve çoklu görev performansı için oldukça önemlidir. Ayrıca hızlı işlemler için SSD tercih edilmelidir.
   Soğutma Sistemi, Güçlü bileşenler oldukça yüksek ısı üretmektedir. Bu yüzden etkili bir soğutma sistemi sistemin stabil çalışması ve uzun ömürlü olması için doğru tercih olacaktır.
   Anakart, Anakartın işlemci ve diğer bileşenlerle uyumlu olması ve ileride ki yükseltmelere uygun olması oldukça önemlidir.
   Güç Kaynağı (PSU) Sistem ihtiyaçlarına yeterli ve kaliteli bir Psu sistem için kritik öneme sahiptir.
   Kasa ve Tasarım kullanım amacınız ve görsel zevklerinize uygun boyutta ve genişletilebilir özellikleri yüksek bir kasa tercihi gelecekteki yükseltmeler için avantaj sağlayacaktır

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.