• Tüm Kategoriler
  • MICRO FLY EL VE CİLT DEZENFEKTANI 1LT ALKOL BAZLI

   Görsel 1
   Görsel 2
   Start Puan : 27.730
   Fiyat:
   32,72 TL
   Havale / EFT:
   32,07 TL
   Sınırlı Sayıda
   ModelMICRO FLY 1LT (1000mlt)
   Kullanım YerleriALKOL BAZLI EL DEZENFEKTANI Özel olarak formüle edilmiş Bakterisit, Fungusitive antiseptik etkili durulama gerektirmeyen güçlü bir el dezenfektanıdır.El dezenfeksiyonunda zaman kaybını önler.Kullanımı kolaydır. Etkin maddesi sayesinde hızlı etkimeye girer.Çabuk kurur.
   Teknik Özellikler 1Gıda sektörü üçün formüle edilmiştir.Yumuşak etkilidir.Cildi kurutmaz.Özel formülü sayesinde içeriğindeki alkolün elleri kurutan etkisi yok edilmiştir. Ellerin nemini tutma becerisiyle cilt yumuşaklığını sağlar.Her türlü cilt tipi ile uyumludur.Gıda üretimi yapan tüm firmalarda, sağlık sektöründe
   Teknik Özellikler 2kısaca ellerin hijyenik olarak temizlenmesi gereken tüm sektörlerde kullanılan alkol bazlı el hijyen sıvısıdır.Çok geniş temizleme etkisi vardır.Cilt bakımı yaptığından dolayı ellerdeki çatlakları önler.Özellikle hassas ciltler için kullanımında hiçbir sakınca yoktur.Parfümsüzdür bu yüzden ürüne
   Teknik Özellikler 3koku bırakmaz.En uygun cilt tipi Ph değerine ayarlanmıştır.Yüksek riskli alanlarda (gıda ve mutfak çalışanları sağlık görevlileri vb.) sık kullanıma uygundur.El Ph ına ayarlandığından elleri yıpratıcı etkisi bulunmaz.Aksine yumuşatıcı etkisi vardır.Güvenli bir el dezenfeksiyonu sağlar.
   İçindekilerDerinlemesine yumuşaklık ve el hijyeni sağlar.GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ ÜRÜNÜMÜZ T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI, TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU 12.05.2020 TARİHİ VE 2020/G131 NO.LU İZNİYLE ÜRETİLMİŞTİR.%62 eTHANOL, %10 pROPAN-2-OL, %0,5 Gliserin ve Saf su ile %100'e tamamlanır.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduAB TM CR MCMICROFLY1LT
   MarkaMICROFLY
   Stok DurumuVar
   MICROFLY1LTT

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.